LezzetiNurdan.Com Sitemiz Hizmetinizde

Merhaba

Bu işi acemi bir ruhla profosyonel olarak yapmak amacıyla günleriniz, misafir ağırlamalarınız veya lezzete olan ihtiyacınıza hızlı ve daha uygun fiyatlı ulaşmanız için sosyal mecraların gerekliliğinden yola çıkarak başladığımız yolculuğumuz sizlerin de görüş ve önerileri ile daha iyi bir şekilde devam edecektir diye düşünmekteyim.

Ürünler:

Ürünlerimiz sitemizde mümkün olduğunca görselleri ile birlikte sergilenmeye çalışılmaktadır. Böylece sipariş verdiğinizde yaklaşık olarak nasıl bir manzara ile karşılaşacağınızı görebilirsiniz. 😀

Fiyatlandırma:

Fiyatlarımız ürünün yapım süresi ve zorluğu ile kullanılan malzeme miktarı ve çeşitine göre farklılık göstermektedir. Fiyatlar ürüne göre kilogram, adet, tepsi/borcam gibi kriterler ile belirtilmektedir. Böylece sipariş verdiğinizde elinize geçecek ürünün ne kadar olduğu konusunda şüpheniz olmayacaktır.

Ek Fiyatlandırma:

Eğer siparişinizde normal malzemelere ek ekstra malzemeler veya malzeme miktarlarında artış gibi istekleriniz olursa mutlaka sipariş verirken bu konu hakkında bilgi alarak sipariş veriniz.

Fiyat listemizde yer almayan ürünler veya mevcut ürünlere ek istekleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın